Pamokos

Air Drop atstumas su Red Dot

1Kaip dažnai žvelgėte į Air drop su mintimis važiuoti pasiimti ar ne? O kas jeigu tokiais momentais jūs galėtumėte apytiksliai apskaičiuoti distanciją iki taip norimos raudonosios dėžės? O taip pat ir laiką per kuri jus galite nuvažiuoti iki jos? O pasirodo tai padaryti paprasta ir jums prireiks tik Red Dot.

Iš pradžių šiek tiek teorijos: Apytiksliai per 50 sekundžių konteineris pasiekia žemę (žinoma ši vieta priklauso nuo reljefo vietovės kur jis nukris). Per 50 sekundžių žaidėjas pėstute gali nukeliauti apie 300 metrų. Taigi, jeigu Air Drop krenta 300 metrų nuo jūsų, tai lengvai jūs galite nubėgti iki jo jam dar nepasiekus žemės. Žinoma su automobiliu jūs įveiksite kur kas didesnį atstumą per ta patį laiką – apytiksliai 1.1km per 50 sekundžių. Bet kaip gi apskaičiuoti koks atstumas skiria jus nuo konteinerio – 300, 500 ar 1000 metrų? Su neįprastu ir ganėtinai paprastai gudriu daiktu.

Kaip ir minėjau aukščiau, kad įvykdyti užduoti „Air Drop užgrobimas” jums prireiks Red Dot. Užveskite raudoną tašką ant konteinerio centro ir paspauskite Shift. O dabar apskaičiuokite atstumą pagal tai kiek konteinerio zonos užima raudonas taškas.

Pavyzdžiai

Pavyzdžiui raudonas taškas uždengia ketvirtadalį konteinerio su 300 metrų atstumu ir pusę konteinerio su 400 metrų atstumu. Taigi jeigu raudonas taškas u-ima tik ketvirtadalį dėžės – tai jūs galėsite nubėgti iki kritimo vietos iki tol kol nukris Air drop’as. Bet jeigu taškas užpildys visą konteinerį tai per tą laiką jus nusigaute iki jo tik su automobiliu.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Air Drop atstumas su Red Dot" Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Check Also
Close
Back to top button

sfdsfsdf