Naujienos

Event Pass: Sanhok. Ką reikia žinoti?

Vakar žaidimo kūrėjai žaidėjams papasakojo, kad dirbama ties nauja progreso sistema PUBG, o šiandieną oficialiai pranešė apie šią naujovę Event Pass.

Taigi operacija Sanhok bus pasiekiama nuo birželio 22 dienos iki liepos 20 dienos. Ši sistema leis žaidėjams vykdyti savaitines bei dienines užduotys, o už tai gaus apdovanojimus. Įsigyti leidimą nėra būtina, tačiau be jo busite apriboti nuo dalies apdovanojimų. Be to, beveik visi apdovanojimai po termino pabaigos išnyks – liks tik vienkartinis bilietas nick’o pakeitimui ir parašiuto skinas.

Nusipirkę Event Pass, jus gausite prieigą prie didžiulio kiekio užduočių ir apdovanojimų, kurie liks jums visam laikui. Keliant savo Event Pass lygį (maksimalus 30), jūs gausite įvairius daiktus:

Kūrėjai taip pat perspėja, kad visus daiktus kuriuos gausite operacijoje „Sanhok” negalima bus nei parduoti nei keistis su kitais žaidėjais. Pats Event Pass kainuos $9.99 (8.63€). 5 leidimo lygius galima bus įsigyti už $4.99 (4.31 €).

DUK

Kaip galima nusipirkti Event Pass?

Įsigyti galima per Steam arba per žaidimo klientą.

Kas nutiks jeigu įsigysiu Event Pass įpusėjus jo galiojimo laikui?

Žaidimas vis tiek įrašinės jūsų progresą, todėl nusipirkus Event Pass viskas užsiskaitys automatiškai

Operacija veiks tik naujame žemėlapyje?

Event Pass galima daryti bet kuriame žemėlapyje, išskyrus tuos atvejus kai bus atskiros užduotys žemėlapyje Sanhok

Kas nutiks su daiktais po Operacijos užsibaigimo?

Jeigu žaisite be leidimo, tai jums išliks daiktai tik slapyvardžio keitimui ir parašiuto skinas. Jeigu įsigysite Event Pass, daiktai niekada neišnyks, tačiau jų negalėsite parduoti.

Apie misijas skirtas Sanhok

Misijas skirtas Sanhok žemėlapiui galės daryti tik žaidėjai įsigiję Event Pass. Už jų įvykdymą žaidėjai gaus specialius teminius daiktus.

Kaip kelti leidimo lygį?

Kad gauti patirties taškus, reikia vykdyti užduotis arba išgyventi kuo ilgesnį laiką žaidime (1 taškas gaunamas už 5 min žaidimo, taip galima gauti 80 patirties taškų per dieną).

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Event Pass: Sanhok. Ką reikia žinoti?" Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf