Naujienos

Ginklų balanso pataisymai netrukus

Atsižvelgiant į žaidėjų komentarus žaidimo kūrėjai ruošiasi pristatyti keletą ginklų bei jų priedų balanso pakeitimus.

Remiantis žaidimo ir žaidėjų analizę buvo nustatyta, kad daugeliu atvejų naudojami tik keli konkrečių rūšių ginklai – AR. Taigi kūrėjai mano, kad ginklo pasirinkimas su kuriuo žaisti turėtų būti grindžiamas asmenine nuomone ir ginklo veiksmingumu bet kurioje kovų situacijoje, o ne tik vadovautis „šis ginklas geriausias, nes jį visi naudoja”. Žaidimo kūrėjų tikslas yra padaryti taip, kad visi ginklai būtų vienodai reikalingi ir geri.

Kartu su ginklų balanso pakeitimais taip pat planuojama atlikti tam tikrus ginklų priedų pakeitimus. Vėlgi, šių pakeitimų tikslas yra tas, kad norima suteikti platesnį priedų asortimentą, kad galėtumėte pasirinkti tą kuris geriausiai atitinka jūsų šaudymo stilių skirtingose situacijose.

Taip pat bus pakeitimai ir su 3 lygio šalmu. Tai žaidimo elemento pakeitimas kuris gali įtakoti žaidimo baigtį – šalmas suteikia papildomus šansus išgyventi šūvį į galvą. Taigi žaidimo kūrėjai nusprendė nenorinti, kad vien sėkmė nulemtu kas gali rasti 3 lygio šalmą, todėl jis yra šalinamas iš įprastų loot’o radimo vietų. Nuo šio 3 lygio šalmą galima bus rasti tik iš Air Drop išmestų dėžių.

Visu pirma šie pakeitimai bus išbandyti test serveriuose, o tik tada pasieks pagrindinius serverius. Tai yra pirmas kartas kuomet žaidimo kūrėjai stengiasi suderinti šią sritį. Planas yra išlaikyti kiekvieno ginklo stabilumą ir poreikį. Todėl žaidimo kūrėjai prašo jūsų pagalvos ir sąžiningų atsiliepimų, kad visi pakeitimai patenkintu kiekvieno žaidėjo poreikius.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Ginklų balanso pataisymai netrukus" Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf