Naujienos

Kaip gauti naują deadmau5 dėžutę?

Keletas dienų atgal datamaineriai aptiko tarp žaidimo failų 4 naujas dėžutes, o vienas iš jų yra skirtas žinomo didžėjaus deadmau5 garbei, nes jis yra didžiulis PUBG fanas. Šiandieną žaidimo kūrėjai papasakojo kokiu būdu bus galima gauti šią dėžutę. Kaip ir buvo tikėtasi šie išskirtiniai daiktai bus skirti Twitch Prime vartotojams.

Twitch Prime organizuoja šou PUBG Squad Showdown kuris įvyks šiandien Liepos 13 dieną 21:00  per www.twitch.tv/playBATTLEGROUNDS .

Jame dalyvaus žinomi žmonės ir populiariausi streameriai, tokie kaip Shroud, DrDisRespect, Anne Munition ir kiti. Taip pat šiame šou bus kanadietis didžėjus ir prodiuseris deadmau5, kuris tiesioginėje transliacijoje pristatys savo nauja singlą Monophobia Ft Rob Swire ir muzika iš naujo albumo mau5ville: Level 1.

Prisijunkite prie transliacijos, kad pirmi pamatytumėte išskirtinį kontentą, įskaitant specialų skinų komplektą deadmau5, kuris bus pasiekiamas visiems Twitch Prime vartotojams absoliučiai nemokamai. Daiktai bus prieinami per Prime Day kuris prasidės Liepos 16 dieną 22:00. Nepraleiskite šio šanso gauti šiuos išskirtinius daiktus.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Kaip gauti naują deadmau5 dėžutę?" Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf