Naujienos

Kūrėjai: Mes dirbame ties raudonos zonos pakeitimais

Žaidėjų skundai dėl raudonos zonos nenutyla: apart visko ši žaidimo savybė išlieka labai ginčytina. Nežiūrint į tai, kad žaidimo autorius Brendan Greene gina savo kūrinį sakydamas, kad kad raudonos zonos egzistavimas duoda „garsinę priedangą ir labai kietai atrodo”, žaidimo kūrėjai vis dėl to nutarė paklausyti žaidėjų daugumos.

Paskutiniame uždarame test serveryje kuris įvyko balandžio 17-19 dienomis raudona zona buvo susilpninta: buvo sumažintas jos dydis ir veikimo laikas. Visgi kūrėjai ties tuo nesiruošia sustoti: kompanija dirba ties labai svarbiais pakeitimais kurie yra susiję su raudona zona. Bet kol kas neatskleidė kokie tai pakeitimai.

Ką jūs manote apie raudoną zoną? Kaip dažnai mirštate nuo raudonos zonos? Ar sutinkate su daugumos žaidėjų nuomonę, kad raudona zona kenkia žaidimui? Savo mintimis dalinkitės komentaruose!

Ar reikalinga raudona zona žaidime?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Kūrėjai: Mes dirbame ties raudonos zonos pakeit..." Prieš kelias sekundes

One Comment

  1. Man atrodo, kad reikėtų palikti raudoną zoną tokia kokia yra, nes, kai krenta bombos iš dangaus atrodo panašiau į karą, tik dar galėtų padaryti, jog tas bombas išmestų iš lėktuvų, o ne iš giedro dangaus

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf