Pamokos

M416 ar SCAR-L? Atatrankos palyginimas visų AR tipo ginklų

Neseniai išėjęs atnaujinimas #12 kardinaliai pakeitė ginklų balansą. Pakeitimai tapo tokie reikšmingi, kad vieni žaidėjai iki šiol dar nesupranta, o kiti dar liko prie senų įpročių naudodami M416 visoms situacijoms. Atėjo laikas padaryti pilną palyginimą AR tipo ginklų.

Šiame teste ginklai panaudoti su visais moduliais, o „gripas” buvo naudojamas Half Grip, o priekinė modulio dalis Compensator. Ginklui M416 buvo naudojamas Tactical stock.

Šiame teste absoliučiu lyderiu yra AUG-A3: šiam ginklui atatrankos atžvilgiu nėra lygiu. Antroje vietoje yra M416: netgi po #12 atnaujinimo šis ginklas liko vienas geriausių. SCAR-L taip pat neblogas pasirinkimas, bet verta pamynėti, kad horizontali atatranka šiam ginklui yra didesnė nei M416. O labiausiai ginčytinas ginklas yra M16A4.

AKM ir Groza labai panašus ginklai: šaudymas iš jų yra praktiškai vienodas, išskyrus tai, kad Groza ginklo vertikalią atatranką kontroliuoti šiek tiek lengviau. Dėl šios priežasties Groza galima vadinti pagerintu AKM variantu. AKM ir Groza ginklų daroma žala yra vienoda.

Taip pat palyginame pirmus 10 šūvių su AR tipo ginklais

Šioje diagramoje aiškiai matoma, kad visi ginklai yra panašus vienu aspektu, o tiksliau šuolis tarp pirmo ir antro šūvio. O toliau mes matome ta patį paveikslą: M416 ir SCAL-L labai panašūs, AKM ir Groza irgi beveik identiški, AUG-A3 labiausiai išsiskiria iš savo konkurentų.

M16A4 ir vėl parodo save ne iš geriausios pusės, nors verta pažymėti, kad po šiandienos atnaujinimo #13 kūrėjai sumažino pirmojo šūvio atatranką. O naudojant šį ginklą Burst režimu ir greitai šaudant šis ginklas tampa neprognozuojamas. Tad nerekomenduojama šio ginklo naudoti ilgesnėse nei 10 metrų distancijoje.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "M416 ar SCAR-L? Atatrankos palyginimas visų AR ..." Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Check Also
Close
Back to top button

sfdsfsdf