Naujienos

Sanhok – birželio 22 diena. Anonsuotas žiemos žemėlapis ir apsauginis skydas

Vakar E3 pristatyme žaidimo kūrėjai anonsavo keletas naujų dalykų, kurie tikrais jums patiks. Buvo paskelbta data kada bus paleistas naujasis Sanhok žemėlapis. Taip pat atskleidė, kad žaidime atsiras apsauginis skydas apie kurį jau rašėme keletas savaičių atgal. Trečiasis dalykas kuri anonsavo kūrėjai, tai žiemos žemėlapis kurį žada išleisti iki žiemos pabaigos.

Apsauginis skydas – tai naujas instrumentas kuris leis jums organizuotis priedangą atvirose vietovėse. Skydą vienu metu galima naudoti su pistoletu, SMG ginklais, šaltaisiais ginklais ir granatomis.

Skydas užims pagrindinio ginklo vietą ir bus itin veiksmingas kovose su priešais. Skydo nešiotojai galės eiti komandos priekyje kol jų draugai bus po priedanga ir kovos bei keis pozicijas. Skydas iš pradžių bus paleistas War Mode žaidime PC ir XBOX platformose šiais metais.

O dabar žiemos žemėlapis:

Žemėlapis dabar yra ankstyvoje kūrimo stadijoje, o tikslas išleisti šį žemėlapį yra jau šių metų žiemą. Taip pat pamatysime kai kurias naujas mechanikas pastatytas aplink žieminį reljefą.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Sanhok – birželio 22 diena. Anonsuotas ži..." Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf