Pamokos

Viskas ką reikia žinoti apie Flare Gun

Visai neseniai PUBG žaidime atsirado visiškai naujas ginklas – signalinė raketa. Kol kas ši naujovė yra prieinama tik custom serveriuose, bet galime jau spėti, kad greitai šia naujove galės mėgautis ir visi žaidėjai. Taigi, kam reikalinga signalinė raketa? Kur ją rasti? Koks jos veikimo principas?

Kam reikalingas Flare Gun?

Signalinė raketa jums suteikia galimybė savarankiškai ir kada norite iškviesti lėktuvą kuris išmes specialų Air Drop, kuriame bus 2 kartus daugiau looto, nei įprastame raudoname konteineryje. Nuo įprasto konteinerio jis skiriasi ir išvaizda ir dydžiu: naujas konteineris į žemę leidžiasi su trimis parašiutais, apvyniotas žalia drobe, turi padą apačioje ir signaliniais dūmai yra geltoni.

Kaip veikia signalinė raketa?

Flare Gun užima šautuvo vietą, vienu metu galima nešioti tik vieną šautuvą, bet raketų galite turėti daugiau. Signalinė raketa nedaro jokios žalos žaidėjams: ji paprasčiausiai atsimuša nuo žaidėjo ir krenta ant žemės, taip apšviesdama viską aplink. Kad iškviesti Air Drop, reikia iššauti vertikaliai į orą. Jeigu šausite į žemę ar nedideliu kampu lėktuvas neatskris.

Konteineris bus išmestas ten kur buvo iššauta raketa. Raketos negalima iššauti 90 laipsnių kampu (ji visada krenta pagal parabolę), dėžė su daiktais nusileis apytiksliai 150 metrų atstumu nuo tos vietos kur buvo iššauta raketa.
Po šuvio raketa pakimba ore, ji matoma iš labai toli. Be to šuvio garsas girdimas iš bet kurio taško žemėlapyje. Dėl to bukite atidus, nes visi žaidėjai sužinos apie artėjantį lobį.

Dar verta paminėtai tai, kad vienu metu gali būti iššauta tik viena raketa. Jeigu žaidėjas iššaus antrą raketa iki tol kol lėktuvas paliks žemėlapio ribas, tai antras Air Drop nebus iškviestas: raketa bus panaudota veltui. Bet žemėlapyje gali būti lėktuvas su įprastu konteineriu ir galite iškviesti specialų lėktuvą.

Kokie daiktai gali būti specialiame konteineryje?

Kaip ir minėta aukščiau, šis konteineris turės dvigubai daugiau daiktų nei įprastas. Padarytas eksperimentas parodė, kad iš 20 bandymų viename konteineryje nebuvo dviejų vienodų ginklų.

Kur galima rasti Flare Gun?

Jokios oficialios informacijos šiuo klausymu nėra, bet internete yra šiokios tokios informacijos kur jie buvo rasti:

Kada Flare Gun atsiras žaidime?

Tiksliai atsakyti į šį klausymą neįmanoma, yra tik tiek informacijos, kad žaidimo kurėjai užsiminė, kad jis atsiras neapibrėžtame laikotarpyje ir tai greičiausiai įvyks naujame žaidimo režime „Event Mode”. Matomai šiame režime jie nori išbandyti šią naujove, kad galėtų įkelti ir į klasikinį režimą.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Viskas ką reikia žinoti apie Flare Gun" Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Check Also
Close
Back to top button

sfdsfsdf