Naujienos

Žaidimas Sahok žemėlapyje neturės įtakos jūsų MMR

Šiandien žaidimo kūrėjai parašė laišką apie tai kaip vyko Sanhok žemėlapio testavimas, kaip veiks MM naujame žemėlapyje ir kokia funkcija bus įvesta į žemėlapių pasirinkimą. Po naujojo žemėlapio išleidimo žaidėjai negalės atskirai pasirinkti Erangel ar Miramar žemėlapių. Apart viso to, žaidimas naujajame žemėlapyje neturės įtakos jūsų reitingui. Plačiau skaitykite kūrėjų pranešimą:

Su atnaujinimu #14 atėjo kai kurie pakeitimai su ginklais, M24 dabar galima rasti įprastose vietose,  o svarbiausia buvo pagerinta optimizacija. Pas žaidimo kūrėjus dar daug planų dėl žaidimo optimizacijos, o jie realizuosis su sekančiais atnaujinimais.

Bet dabar prisiminkime keturis Sanhok žemėlapio 4x4km etapus.

Žaidimo kūrėjams tai buvo eksperimentas leisti žaidėjams testuoti žemėlapį kuris neturėjo nei teksturų nei geros optimizacijos.

Žaidimo kūrėjų komanda ypač dėkinga yra tiems, kas ieškojo klaidų ir pranešinėjo kūrėjams, dalinosi savo nuomone ir siūlė kokius pagerinimus galima padaryti.

Apie paleidimą ir busimą Sanhok žemėlapį

Žaidimo kūrėjai paruošė dar keletas siurprizų susijusių su Sanhok žemėlapio paleidimu. Du iš jų atskleisime jau dabar, kad tai netaptu staigmena ir būtų kuo mažiau nesusipratimų.

Pirmasis – Tai kaip veiks žemėlapio pasirinkimas. Kai tik buvo išleista šį funkcija žaidimo kūrėjai iškarto perspėjo, kad atsiradus naujiems žemėlapiams ši funkcija gali keistis.

Jau dabar tapo aišku, kad žaidime negalima bus pasirinkti daugiau nei iš dviejų žemėlapių. O tai yra dėl to, kad tai gali sukelti sunkumu atrenkat žaidėjus ir gali užtrukti mačo parinkimas. O tai reiškia, kad Miramar ir Erangel bus sujungi į vieną pasirinkimą, o Sanhok į atskirą. Pasirinkus pirmąjį variantą, žaisite Erangel arba Miramar žemėlapiuose. Jeigu pasirinksite abu variantus, tuomet atsitiktiniu būdu bus parinktas žemėlapis.

Prisidėjus naujam žiemos žemėlapiui kuris atsiras šių metų žiemą pasirinkimas gali keistis.

Antrasis siurprizas– Tai kaip veiks veiks mačo parinkimas Sanhok žemėlapyje. Norima padaryti, kad žaidybinė patirtis šiame žemėlapyje skirtus nuo įprastos. Dėl to mačo parinkimui neturės įtakos kurioje vietoje esate pagal reitingą. Jūsų statistikos įrašai matysis, bet neturės jokios įtakos jūsų rankui.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Žaidimas Sahok žemėlapyje neturės įtakos jūsų MMR" Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf