Naujienos

Žemėlapio pasirinkimas jau greitai!

Šiandien PUBG žaidimo kūrėjai oficialiai pranešė apie ateityje atsirasiančią funkciją kurios jau kelis mėnesius nepailstamai reikalauja žaidėjai – ir tai žinoma yra žemėlapio pasirinkimo funkcija. Pasak kūrėjų ši funkcija beveik baigta: Greitai funkcija atsiras testiniuose serveriuose, o paskui ir live serveriuose.

Žemėlapio pasirinkimas – tai yra tai ko žaidėjai iš viso pasaulio prašė padaryti. Kaip PUBG kūrėjai sako, kad jie atkreipė dėmesį į šį prašymą, bet nenori paimti ir lengvabūdiškai viską padaryti. Bet taip pat jie paminėjo, kad ši funkcija gali sukelti kai kurias problemas kurias reikia gerai apgalvoti.

Pirma problema: Jeigu šį funkcija bus įdėta ar tai stipriai nepaveiks žaidėjų paieškos?

Žaidimo kūrėjams tai sukėlė didelį nerimą, todėl jie išanalizavo milijonus sužaistų mačų ir tai kaip buvo parenkami žaidėjai, tam kad įsitikinti, kad funkcija tikrai nepakenks žaidimui.

Dėl to kūrėjai nori būti užtikrinti, kad šis sprendimas yra teisingas ir, kad tai nepakenks žaidėjams, kurie yra tuose regionuose kur mažai žaidėjų.

Antra problema: Žaidėjai iš skirtingų regionų turi skirtingą žaidimo stilių. Kaip padaryti tai, kad žemėlapio pasirinkimas veiktu pas visus?

Tam, kad išspręsti šia problemą, kūrėjai vadovavosi ne tik Reddit lankytojų nuomone, bet apžvalgė visus kampelius kurs buvo diskutuojama apie PUBG žaidimą. O tai ką pavyko jiems sužinoti priverte net kelis kartus keisti žemėlapio pasirinkimo funkciją.

Na o dabar atėjo laikas pažvelgti kaip atrodys pirmoji žemėlapio pasirinkimo versija:

Pats atvaizdavimas dar gali kisti, bet funkcijos veikimas turėtų būti toks:

  • Paprastu pelės paspaudimu galėsite pasirinkti tuos žemėlapius kuriuose norėsite žaisti
  • Jeigu nenorite žaisti viename ar kitame žemėlapyje, tai tiesiog nuimkite varnelę
  • Jeigu pasirinkote kelius žemėlapius, tai sistema žemėlapį parinks atsitiktine tvarka

Taigi darbai su šia naujove yra beveik baigti ir live serveriuose pasirodys tada kai bus ištestuoti test serveriuose.

Žinoma žaidimo kūrėjai pažadėjo ir tai, kad einant laikui jie tobulins žemėlapio pasirinkimo funkciją, tam kad ji dirbtu taip, kad nepakenktų žaidimui.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Žemėlapio pasirinkimas jau greitai!" Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf