Datamining

Žiemos žemėlapis, naktis, naujas režimas, C4 ir kt.

Po atnaujinimo #21 testiniame serveryje datamaineriai atrado didelį kiekį informacijos apie naujoves kurios mūsų laukia ateities atnaujinimuose. Vienas iš svarbesnių atradimų tapo žiemos žemėlapis, apie kurį žaidimo kūrėjai pranešė prieš keletą mėnesių. Kaip kūrėjai ir žadėjo ketvirtas žemėlapis kurio pavadinimas šiuo metu yra Dihor Otok, yra sala Adrijos jūroje su apsnigtais kalnais.

Buvo žadėta, kad žemėlapis nebus toks mažas kaip Sanhok arba toks didelis kaip Miramar/Erangel ir pasirodo ir šis pažadas bus ištesėtas: nors ir visa lokacija yra 8×8 km, bet sausumos užimamas plotas yra 6×6 km. Taigi palyginimui visi žemėlapiai:

Taip pat buvo aptikta eilė darbinių pavadinimų kurie priklauso naujam žemėlapiui:

Kosmodromas, Poilsio parkas, Vila, Miestas, Cemento gamykla,Pilis. Apart to yra kuriamas naujas orų efektas kuris bus žemėlapyje Dihor Otok – naujame žemėlapyje bus sniego audros. Taip pat yra kuriami nauji pastatai šiam žemėlapiui:

O čia rastos įdomybės dar nesibaigia. Taip pat buvo rastos užuominos apie naują rėžimą kurio pavadinimas yra „Conquest”. Pagal pavadinimas galima daryti prielaidą, kad šiame režime žaidėjams reikės užimti arba apginti tam tikrą teritoriją žemėlapyje. Ką dar atrado datamaineriai? naktinis rėžimas, nauji automobiliai, skydas ir C4:

Naujų žemėlapių kūrimas nesustos ir po 4 žemėlapio: pavyko tarp failų atrasti užuominų ir apie penktąjį žemėlapį kurio pavadinimas turėtų būti „Sergi” (kol kas detalesnės informacijos apie jį nėra).

Žiemos žemėlapis turėtų būti išleistas 2018 metų žiemą. Bet galima nuspėti, kad prieš paleidžiant naujajį žemėlapį žaidėjams bus duota galimybė jį testuoti kartu su kūrėjais, taip kaip buvo su Sanhok žemėlapiu.

Jūsų emocija
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ju palikote reakciją straipsnyje "Žiemos žemėlapis, naktis, naujas režimas, C4 ir..." Prieš kelias sekundes

Parašykite komentarą

Back to top button

sfdsfsdf